Wasze pytania (FAQ)

Czy muszę zatrudniać waszą obsługę i kucharzy?

Nie, możemy odpowiadać tylko za dodatkowe atrakcje i organizować je z zespołem gastronomicznym, który wskażesz. Wszystko zależy od charakteru imprezy.

Jest impreza i co dalej? Chcę się zajmować swoimi gośćmi, chce się bawić,a nie martwić, że jedzenia brakuje, albo DJ jest drętwy, atrakcje nie są na czas, tancerki nie dojechały, goście posmutnieli, brakło whiskey…

Hola Hola, skoro my zajmujemy się organizacją imprezy to jesteśmy z Tobą do końca. Odpowiadamy swoim nazwiskiem, lubimy swoją pracę i chcemy mieć kolejne zlecenia. Ty masz się bawić, a my jesteśmy od tego, żeby wszystkiego dopilnować. Transport też, przecież wiadomo, że nie możesz kierować 😉

Nasza firma nie nazywa się EVENT JAK MARZENIE, nasza firma to moje nazwisko.
Nazwisko zostaje z nami przez całe życie (zwykle)
Nazwa firmy? Dziś ta, jutro inna.

Dlatego pracujemy tak, abyś Ty i Twoi goście byli zadowoleni.

Od czego mam zacząć?

I OPCJA:
zadzwoń – 531 237 632
II OPCJA:
Wyślij maila – kontakt@martaciesielska.pl

Wystarczy, że napiszesz tak:

Dzień Dobry,
Chcę zorganizować imprezę firmową 15 marca na 80 osób. Chcę, żeby był znany zespół, dobre jedzenie, atrakcje ( sam jeszcze nie wiem co, ale ma być fajnie). Nie mam sali i chciałbym, żeby się tym ktoś zajął i poprowadził całą imprezę. Czy możemy umówić się na spotkanie?


Lub tak:

Impreza ma się odbyć 15 marca. Nie wiem ile będzie osób, może ze 100. Zaskoczcie wszystkich gości. Jesteście w stanie to zrobić?
Pozdrawiam
(twoje imię i nazwisko, numer telefonu)

Tyle wystarczy. Później są dwie opcje:

I – Zadajemy pytania, które pomogą nam doprecyzować Twoje preferencje, robimy notatki, przygotowujemy się, wysyłamy Ci kosztorys całej imprezy oraz rozpiskę wybranych atrakcji.
II – Nie masz czasu na pierdoły. Określasz budżet, wysyłamy Ci nasze propozycje bez zajmowania Tobie czasu.

Czy Cię na to stać?

Skoro stać na konia to i na bat.

Jak tak to czytam, to wydaje mi się, że nie jesteście profesjonalistami.

Chodzi o styl pisania? Zbyt lakoniczny i prosty. Czy o nasze podejście?
Piszemy prosto, ponieważ dla nas organizacja imprezy, poważnego bankietu jest prosta, ponieważ się na tym znamy i to lubimy – co zobaczysz jak rozpoczniesz z nami współpracę.
Zależy nam na efektach.

Sama nazwa Impreza, Zabawa z definicji świadczy o dobrej zabawie, więc dlaczego nie zacząć tego od samej organizacji? Uwaga! Jeśli praca jest Twoją pasją, uwierz mi możesz się dobrze bawić.

Nie chcemy pracować ze wszystkimi. Prowadzenie naszej komunikacji ułatwia nam dotarcie do ,,Naszych wymarzonych klientów” , dlatego jeśli nie odpowiada Ci nasz styl, to lepiej, żebyś zrezygnował już na tym etapie.

Ta Ciesielska to już chyba wszystko robiła.
Jeszcze nie poleciałam w kosmos. Boje się że nie wróce.

W tym miejscu odsyłam do jednego z moich krótkich tekstów